30 Квітня, 2018 р., 12:09
Ти молодий? Активний? Ти бажаєш вчитись та працювати на розвиток громади?  Тоді тобі до нас!!!
20 Квітня, 2018 р., 16:55
Протягом тижня з 16 по 20 квітня у Молодавській ЗОШ відбувся «Кольоровий тиждень». Метою проведення кольорового тижня було впровадити в практику роботи з дітьми елементи кольоротерапії, як методику покращення здоров'я за допомогою кольорів.
20 Квітня, 2018 р., 15:35
Представники учнівського самоврядування Привільненської ЗОШ І-ІІІ ступенів провели акцію «Чистота запорука здоров’я». В ході заходу учні провели прибирання шкільного автобусу.
20 Квітня, 2018 р., 15:16
В рамках обласного конкурсу підтримки місцевих ініціатив на території Привільненської ОТГ розпочато роботи з облаштування майданчиків з вуличними тренажерами. Запрошуємо активних членів громади долучитись до робіт.
20 Квітня, 2018 р., 11:53
Привільненську громаду відібрано до числа громад-учасників програми «Вартові безпеки», яка націлена на поліпшення безпеки громад.
19 Квітня, 2018 р., 16:01
Нещодавно на території Привільненськоїї ОТГ було проведено акцію "Паросток майбутнього". За співпраці представників та учнів Привільненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Привільненської сільської ради було висаджено 45 саджанців молодих дубів поруч школи та на головній вулиці села Привільне.
14 Квітня, 2018 р., 16:34
Нещодавно, учні Привільненської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали Дубенську спеціальну школу-інтернат для дітей з особливими освітніми потребами. До великого свята Світлого Христового Воскресніння Привільненські учні передали благодійну допомогу.
14 Квітня, 2018 р., 16:28
Щорічно, у світлий післявеликодній тиждень, в районному Будинку культури проводиться виставка «Великодній кошик». Умільці з різних сіл Дубенщини з року в рік дивують глядачів своїми витворами на пасхальну тематику. Тут традиції переплітаються з сучасністю, адже на цій виставці можна побачити як традиційні великодні кошики, так і різноманітні весняно-пасхальні композиції , виконані у різних техніках сучасного мистецтва.
06 Квітня, 2018 р., 14:55
Відтепер Привільненська громада розпоряджатиметься своїми землями поза межами населених пунктів самостійно.  Відповідний Акт прийому-передачі земельних ділянок 5 квітня підписав сільський голова Юрій Момотюк. У комунальну власність Привільненської ОТГ передано 419,5 гектарів.