17 Квітня, 2020 р., 12:27
Силами комунального підприємства "Господар" та місцевої пожежної команди проводиться дезінфекція закладів торгівлі, адміністративних приміщень, церков, тощо.
16 Квітня, 2020 р., 11:01
Парк техніки спеціального призначення комунального підприємства «Господар» Привільненської ОТГ поповнила ще одна нова одиниця - КАМАЗ-53210 (асанізатор 9,2 м3). Потужний автомобіль спеціального призначення придбаний за кошти місцевого бюджету та сприятиме розширенню надання сфери послуг для населення громади.
15 Квітня, 2020 р., 17:26
У Привільному завершено реалізацію проекту "Творимо майбутню Green-громаду сьогодні" в рамках програми "Actiwe Citizens",  в результаті чого облаштовано центральну частину Привільного. До висадження насаджень долучились працівники апарату Привільненської ОТГ, місцевої пожежної команди, комунального підприємства «Господар». Коштами місцевого бюджету було облаштовано бордюри та завезено грунт.
14 Квітня, 2020 р., 10:22
Дубенська міськрайонна філія Рівненського обласного центру зайнятості повідомляє про спрощену процедуру реєстрації в центрі зайнятості та отримання допомоги по безробіттю.
13 Квітня, 2020 р., 12:44
Нещодавно, на території громади розпочав свою роботу офіцер Привільненської ОТГ. Офіс офіцера громади працює з понеділка по п'ятницю (9.00 до 18.00) по вул Л.Українки, 4, що в с.Привільне. Офіцер громади: Тарас Миколайович Огороднічук. Тел.063-228-67-23
06 Квітня, 2020 р., 12:06
Протягом двох тижнів медичний автомобіль амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Привільне здійснює регулярний підвіз медичних працівників до місць роботи в м.Дубно – с.Тарканів.